Продукція

Взуття «Ортекс» – це єдине взуття (яке виробляється і продається в Україні), що має Сертифікат МОЗ України і внаслідок цього вважається товаром медичного призначення.
Усе взуття «Ортекс» виробляється тільки з натуральної шкіри.

Під час розробки моделей конструктори компанії «Ортекс» ураховують анатомічні особливості стопи – це видно навіть неозброєним оком. Таке взуття рекомендують носити і дітям, і дорослим.

Взуття «Ортекс» для дітей

  • Взуття «Ортекс» має простий, сучасний і функціональний дизайн. Воно дуже зручне і корисне. Є моделі для будь-якого сезону, а також для ношення вдома і в дитячому садку.
  • Усі моделі сконструйовані спеціально для профілактики і лікування поздовжньої і поперечної плоскостопості. Є моделі для дітей з плоско-вальгусною деформацією стоп, а також з діагнозом «клишоногість» (варус).
  • Завдяки унікальній ортопедичній устілці, правильно розподіляється навантаження на стопу, суглоби, хребет, таким чином створюючи умови для правильного розвитку дитячого організму.
  • Взуття «Ортекс» рекомендують багато вітчизняних ортопедів, педіатрів, реабілітологів. Лікарі, що спостерігають за дітьми, які почали ходити в такому взутті, відмічають добрі результати.

Взуття «Ортекс» для дорослих

  • Взуття для дорослих «Ортекс» представлене в основному шльопанцями та босоніжками, що придатні для ношення як удома, так і на вулиці.
  • Унікальна анатомічна устілка розподіляє навантаження на стопу, знижуючи втомлюваність ніг і спини. Стимулюючи різні групи м’язів ніг, взуття покращує кровообіг, сприяє зниженню набрякання, а також знижує ризик виникнення варикозного розширення вен.
  • Шльопанці «Ортекс» корисно носити в будь-якому віці чоловікам і жінкам, але особливо рекомендують їх вагітним жінкам, людям похилого віку і з надмірною вагою.